Vrácení zboží - zasláním

Pokud Vám zboží nevyhovuje, nemáte zájem o výměnu za jiné zboží, tak ho odešlete zpět na naši adresu. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Vrácení výrobku provádí spotřebitel na své vlastní náklady.

Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni uveďte, jakým způsobem požadujete vrátit peníze za zboží – zda převodem na účet (v takovém případě rovnou uveďte Vaše číslo účtu) či vystornováním platby u GoPay nebo poštovní poukázkou - ukázat příklad.

K vrácení můžete použít i tento formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, ale postačí nám i samotná faktura s poznámkou na ni.

Výměna zboží - zasláním

Pokud Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí Vám velikost nebo se Vám nelíbí barva apod.), tak ho odešlete zpět na naši prodejnu do Prahy.

Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně požadujete zboží vyměnit: název produktu, velikost, počet kusů (případně kód produktu na eshopu)- ukázat příklad.

Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme. Při výměně hradí zákazník poštovné 99 Kč. Vrácení výrobku provádí spotřebitel na své vlastní náklady

Vrácení peněz - zasláním

Peníze za zboží i poštovné (pokud je vracena kompletní objednávka) Vám zašleme co nejdříve na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Nejjednodušší a nejrychlejší proces vrácení je pro platby, které byly provedeny přes bránu GoPay. Pokud byla platba provedena přes platební bránu GoPay, tak stačí uvést "prosím vrátit přes GoPay". Platba se Vám vrátí zpět na stejný účet, ze kterého byla odepsána do cca 3 pracovních dnů od data zpracování.

V případě, že požadujete vrácení peněz složenkou, tak bude účtován poplatek dle ceníku České pošty. Při vracení peněz převodem na účet není poplatek účtován.

Adresa pro zasílání zboží:

---

V žádném případě neposílejte zpět zboží na dobírku! Tyto zásilky nebudou přijaty a budou doručeny zpět odesílateli.